Ръководство за работа с електронния часовник DGT

Преглед на новина

Съдийски доклади
16.06.2004
Съдийската комисия към БФШ напомня на всички главни съдии на шахматни състезания, че трябва да изпращат докладите за проведените състезания в 10-дневен срок.
При неспазване на срока главните съдии няма да получават назначения в продължение на една година.

21.08.2004
От 10 до 13 юли 2024 г. в гр. Русе се проведе откритият шахматен турнир “ПРИСТИС” по Швейцарската система.
Съгласно регламента на състезанието при равенство в постигнатите точки първите два допълнителни показатели са били съответно Бухолц-Медиана и Бухолц.

Подробности

Новини

Историческа победа за българския шахмат - Антоанета Стефанова е световна шампионка!
05.06.2004
Една мечта се сбъдна - детето чудо на българския шахмат, което още от шестгодишната си възраст е в центъра на вниманието на шахматната и спортна общественост, осъществи своята мечта.
Подробности

Вл. Димитров и В. Йотов в Со;ун
04.09.2004
Гм Вл. Димитров и В. Йотов разделиха 6-то - 15-то място в крайното класиране на опена в Солун с по 7т. от 10 възможни.
Официален сайт.

Българска група в Истанбул
01.09.2004
Завърши опена в Истанбул. Отлично се представи мм Деян Божков, който с блестяща игра с 8т. от 9 възможни се класира на първо място и покри гросмайсторски бал.

Покани за турнири

В тази секция се публикуват пристигнали в БФШ покани за участие в турнири. Желаещите трябва да дадат заявка. Предимство се дава на заявки от ШК.