ONOFFONOFF

Година

Държавни турнири

Стара Загора

20.01 - 22.01

НИК - момчета, момичета 8, 10, 12, 14 г. - Траяна

Пловдив

29.01 - 05.02

НИК - мъже - Георги Трингов

Пловдив

06.02 - 12.02

ДИП - полуфинали - мъже, жени

Плевен

26.02 - 06.03

ДИП - жени

Пловдив

10.04 - 15.04

ДИП - юноши, девойки 12, 14, 16, 18, 20 г.

Пловдив

15.04 - 16.04

ДИП - ускорен - юноши, девойки 12, 14, 16, 18, 20 г.

Пловдив

17.04 - 17.04

ДИП - блиц - юноши, девойки 12, 14, 16, 18, 20 г.

Монтана

21.04 - 30.04

ДИП - мъже

София

08.05 - 12.05

ДИП - сеньори, сеньорити

Приморско

07.06 - 13.06

ДОП - мъже, жени

Приморско

14.06 - 14.06

ДИП - блиц - мъже, жени

Приморско

15.06 - 16.06

ДИП - ускорен - мъже, жени

Боровец

24.07 - 28.07

ДОП - момчета, момичета 12, 16 г.

Боровец

28.07 - 29.07

ДОП - ускорен - момчета, момичета 12, 16 г.

Боровец

30.07 - 30.07

ДОП - блиц - момчета, момичета 12, 16 г.

Варна

27.08 - 02.09

НИК - момчета, момичета - Морско Конче

Благоевград

18.11 - 19.11

НИК - ускорен и блиц - юноши, девойки 10, 14, 20 г. - Виктори

Международни турнири

София

07.01 - 08.01

МГУ - 178

София

14.01 - 14.01

Мол България - 14 - 2017

София

14.01 - 15.01

МГУ - 179

Варна

15.01 - 15.01

Верига - Купа Веселин Топалов - 1 - 2017

София

21.01 - 22.01

МГУ - 180

Панагюрище

22.01 - 22.01

Детска радост - 1 - 2017

София

28.01 - 28.01

ДЮШ - 1 - 2017

Раднево

28.01 - 28.01

Раднево - 3 - 2017

София

29.01 - 29.01

МГУ - ускорен - 1

София

29.01 - 29.01

МГУ - блиц - 1

Кюстендил

04.02 - 07.02

Купа Хисарлъка - 2017

София

11.02 - 12.02

МГУ - 181

Варна

12.02 - 12.02

Верига - Купа Веселин Топалов - 2 - 2017

Пловдив

19.02 - 19.02

Еверест - 2017

София

25.02 - 26.02

МГУ - 182

Варна

26.02 - 26.02

Верига - Шах в двореца 1600 - 2 - 2017

Панагюрище

26.02 - 26.02

Детска радост - 2 - 2017

Хасково

26.02 - 26.02

Купа Марса - 2017

София

03.03 - 03.03

МГУ - ускорен - 2

София

03.03 - 03.03

МГУ - блиц - 2

София

04.03 - 05.03

МГУ - 183

Раднево

05.03 - 05.03

Свобода - 2017

София

11.03 - 11.03

Мол България - 15 - 2017

Кюстендил

12.03 - 12.03

Мемориал Богомил Андонов - 2017

Пловдив

12.03 - 12.03

Лайпциг - 2017

Варна

12.03 - 12.03

Верига - Купа Веселин Топалов - 3 - 2017

София

17.03 - 19.03

Славия - 83

София

21.03 - 24.03

Мемориал Христо Геренски - 2017

Варна

25.03 - 25.03

Верига - Шах в двореца 1600 - 3 - 2017

София

25.03 - 25.03

ДЮШ - 2 - 2017

София

25.03 - 25.03

Купа ЕвроСофия - 1 -2017

София

26.03 - 26.03

МГУ - блиц - 3

София

26.03 - 26.03

МГУ - ускорен - 3

Велико Търново

31.03 - 02.04

Търновско царство - 2017

София

01.04 - 02.04

МГУ - 184

София

08.04 - 09.04

МГУ - 185

Огняново

22.04 - 23.04

Мемориал Стилян Стругов - 2017

Борино

29.04 - 01.05

Купа Борино - 2017

Русе

29.04 - 01.05

Купа Русе - 1 - 2017

Панагюрище

06.05 - 07.05

Панагюрище - 2017

Хаджидимово

07.05 - 07.05

Хаджидимово - 2017

Димитровград

13.05 - 13.05

Първи стъпки към върха - 2017

София

14.05 - 14.05

ДЮШ - 3 - 2017

София

19.05 - 21.05

Славия - 84

Хасково

20.05 - 21.05

Купа Димитровград - 4 - 2017

Павликени

20.05 - 20.05

Павликяни - 2017

Сливница

20.05 - 20.05

Сливница - 2017

София

20.05 - 20.05

БНБ - 2017

София

27.05 - 28.05

МГУ - 186

София

27.05 - 28.05

Купата на лъвчетата - 2017

Албена

14.06 - 28.06

Интелекти на света - 2017

Генерал Тошево

16.06 - 16.06

Купа Генерал Стефан Тошев - 2017

Албена

17.06 - 25.06

Албена - 2017

Хасковски минерални бани

01.07 - 02.07

Цар Лъв - 5 - 2017

Хасковски минерални бани

01.07 - 02.07

Шахматна лига - 2 - 2017

Бистрица

01.07 - 02.07

Купа Витоша - 2017

Св. Св. Константин и Елена

05.07 - 13.07

Надежди на света - 2017

София

08.07 - 09.07

МГУ - 187

София

15.07 - 16.07

МГУ - 188

Сливен

05.08 - 05.08

Млад интелект - 1 - 2017

Първомай

12.08 - 12.08

Първомай - 2017

Панагюрище

12.08 - 13.08

Ден на миньора - 2017

Хасково

31.08 - 03.09

"Ново начало"

София

09.09 - 10.09

МГУ - 189

Белослав

17.09 - 17.09

Мемориал Иван Добрев - 2017

Плевен

17.09 - 17.09

Нова Зора - 2017

София

22.09 - 22.09

МГУ - рапид и блиц

София

23.09 - 24.09

МГУ - 190

Раднево

30.09 - 30.09

"55 години Марица-изток"

София

30.09 - 01.10

МГУ -191

София

07.10 - 08.10

МГУ - 192

Нова Загора

08.10 - 08.10

Втори шахматен турнир "Нова Загора"

София

15.10 - 15.10

5-ти турнир по БЛИЦ-шахмат МГУ

София

21.10 - 22.10

МГУ - 193

Суворово

22.10 - 22.10

Трети открит турнир по ускорен шахмат

София

28.10 - 28.10

6-ти турнир по БЛИЦ-шахмат МГУ

София

28.10 - 29.10

МГУ - 194

Пловдив

03.11 - 05.11

Международен фестивал "Криле на интелекта"

Пловдив

04.11 - 04.11

БЛИЦ турнир за малки и големи

София

04.11 - 05.11

МГУ - 195

София

04.11 - 04.11

7-ми турнир по БЛИЦ-шахмат МГУ

София

11.11 - 11.11

8-ми турнир по БЛИЦ-шахмат МГУ

София

11.11 - 12.11

МГУ -196

София

18.11 - 18.11

5-ти турнир по УСКОРЕН шахмат МГУ

София

18.11 - 18.11

9-ти турнир по БЛИЦ-шахмат МГУ

София

19.11 - 19.11

2-ри детски турнир по УСКОРЕН Шахмат за купа "ЕВРОСОФИЯ"

Пловдив

19.11 - 19.11

Купа "Тримонциум"

София

25.11 - 25.11

10-ти турнир по БЛИЦ-шахмат МГУ

София

25.11 - 26.11

МГУ -197

София

02.12 - 02.12

11-ти турнир по БЛИЦ-шахмат МГУ

София

02.12 - 03.12

МГУ -198

София

09.12 - 09.12

6-ти турнир по УСКОРЕН шахмат МГУ

София

09.12 - 09.12

12-ти открит турнир по БЛИЦ шахмат МГУ

София

10.12 - 10.12

5-ти турнир “Развитие на ДЮШ в България“