Начало Календар

Календар
Преглед на турнир


Казанлък (08.04 - 14.04.2021)

ДИП - момчета до 14 и 16 г.
Класиране Партии

 
 Състезател	         Спортен клуб      Точки     М.B.     Buch   Точки за клуба

  1. Йотов Валентин	Дракон Плевен	7.5	41.5	53.50	30      
  2. Бонев Тодор		Темп Сливен	7.5	38.5	48.50	25      
  3. Младенов Пламен	Гамбит Шумен	6.5	41.5	52.00	22    
  4. Евстатиев Георги	Дракон Плевен	6.0	42.5	55.00 	18.5       
  5. Иванов Иван В.	Локомотив София	6.0	38.5 	50.00	16.5
  6. Велчев Христо		ВТШК В.Търново	6.0	37.5	49.50	14.5      
  7. Георгиев Николай	Локомотив Мездра	6.0	35.0	45.50	12.5     
  8. Саркизов Хари		Каиса Варна	6.0	35.0	45.00	11      
  9. Раева Елица		Пристис Русе	5.5	38.5	49.50	9.4       
 10. Григоров Григор	Локомотив 2021 Пл.5.5	38.5	49.50	8.4       
 11. Гигов Михаил		ВТШК В.Търново	5.5	35.5	46.00	7.2       
 12. Димов Дамян		Дунав-Русе	5.5	34.0	40.00	6.4       
 13. Миков Огнян		Тимок Брегово	5.5	33.5	42.50	5.6       
 14. Лилов Валери		Каиса Варна	5.5	32.5	41.00	4.9       
 15. Велков Митко		Алехин Казанлък	5.0	36.5	47.00	4.4       
 16. Куков Андрей		Локомотив Пловдив	5.0	36.0	46.00	3.9       
 17. Александров Цанко      ВТШК В.Търново	5.0	34.5	45.00	3.4       
 18. Цеков Светлозар	Гамбит Шумен	5.0	33.5	43.50	3       
 19. Мехмед Метин		Абритус Разград	5.0	33.5	42.50	2.7      
 20. Пенчев Стефан		Локомотив Мездра	5.0	32.5	42.50	2.4       
 21. Йовов Кирил		Давидов Сандански	5.0	31.5	41.00       
 22. Георгиев Стефан	ШК Русе Русе	5.0	27.5	36.00       
 23. Матеев Георги		Хемус София	4.5	35.5	45.00       
 24. Генков Георги		ОШК Пазарджик	4.5	34.0	44.50       
 25. Гълъбов Йордан	Биопрограма Банкя	4.5	31.5	40.50       
 26. Димитров Николай	ШК Враца Враца	4.5	30.5	39.00        
 27. Стоянов Светлин	ВТШК В.Търново	4.5	30.0	38.00        
 28. Начков Емил		Плевен XXI Плевен	4.5	27.0	34.50
 29. Тасков Павел		Хемус София	4.0	32.5	41.50
 30. Янакиев Явор		Каиса Варна	4.0	30.5	41.00
 31. Колев Васил		ШК Русе  Русе	4.0	29.5	38.00
 32. Руменов Добромир	Дракон Плевен	4.0	29.0	37.50
 33. Чакъров Денислав	Темп Сливен	4.0	28.5	36.50
 34. Шиндов Атанас		Локомотив Пловдив	4.0	26.0	31.00
 35. Кавалов Георги	ШК Русе Русе	4.0	24.0	30.00  
 36. Иванов Иван		ЦРД Кюстендил	3.5	31.0	39.50    
 37. Нгуен Георги		Р.Спортист Самоков	3.5	26.0	34.00
 38. Атанасов Христо	Алехин Казанлък	3.5	24.5	33.00       
 39. Цонков Николай	Дунав Русе	3.0	32.5	41.50       
 40. Сотиров Йордан	Локомотив Пловдив	3.0	29.0	37.00
 41. Пашев Росен		Казанлък Казанлък	3.0	28.5	34.50 
 42. Гатев Ангел		Локомотив Пловдив	3.0	25.0	31.50
 43. Синев Димитър		Алехин Казанлък	3.0	24.5	31.50
 44. Господинов Иван	ШК Русе Русе	3.0	23.0	28.50
 45. Христов Даниел	Арда Кърджали	3.0	22.5	27.00
 46. Ковачев Дарин		Алехин Казанлък	2.5	28.5	36.00
 47. Димитров Георги	ЦРД Кюстендил	2.5	25.5	31.50
 48. Райчев Стоян		Алехин Казанлък	0.0	2.5	8.00 

Гл. Съдия Владимир Петров, съдия републиканска категория

 

МОМЧЕТА ДО 16 ГОД.

      Състезател 		Спортен клуб	Точки    М.В.      B.   Точки за клуба

  1. Николов Момчил	ВТШК В.Търново	7.5	40.5	52.00	36	
  2. Асенов Анатоли	ВТШК В.Търново	7.5	40.0	51.00	30
  3. Каракехайов Калин	Хемус София	7.0	41.5	52.50	27
  4. Русев Александър	Дунав Русе	6.0	40.0	49.50	22
  5. Младенов Илиян	Гамбит Шумен	6.0	38.5	49.50	20
  6. Иванов Цветелин	Абритус Разград	6.0	33.5	43.00	17.5	
  7. Йорданов Николай	Плевен XXI Плевен	5.5	40.5	52.50	15
  8. Лозанов Гроздан	Локомотив Мездра	5.5	40.0	51.50	13
  9. Ланджев Иван		Темп Сливен	5.5	33.5	43.00	11.5
 10. Димитров Десимир	Темп Сливен	5.5	31.5	39.00	10
 11. Бояджиев Иван		Арда Кърджали	5.5	28.5	37.50	8.8
 12. Арнаудски Димитър	Локомотив 2021 Пл.5.0	37.0	48.50	7.8
 13. Илиев Николай		Г.Даскалов-Варна	5.0	32.5	43.00	6.6
 14. Денов Георги		Враца  Враца	5.0	31.0	38.50	6
 15. Матев Илия		Гебедже Белослав	5.0	29.5	39.00	5.2
 16. Паунов Мирослав	ОбШК Пазарджик	5.0	27.0	32.00	4.7
 17. Арнаудов Петър	Локомотив 2021 Пл.5.0 	25.5	31.00	4
 18. Меков Евгени		Хемус София 	4.5	34.5	42.00	3.6
 19. Маркарян Гаро		Темп Сливен 	4.5	33.5	42.00	3.2
 20. Ботев Тихомер		Орловец 97 Габр.  4.5	30.5	39.50	2.9
 21. Николов Стоян		ОбШК Пазарджик	4.5	28.0	33.00
 22. Димитров Богдан	Русе Русе		4.0	34.5	44.00
 23. Митов Павел		Гамбит Шумен	4.0	33.5	43.50
 24. Арсов Емил		Плевен XXI Плевен	4.0	33.0	42.50
 25. Андонов Велин		64 Ст.Загора	4.0	30.5	38.50
 26. Методиев Калоян	Тимок Брегово	4.0	30.0	38.00
 27. Иванов Момчил		Дракон Плевен	4.0	29.0	38.50
 28. Стоянов Стоян		Алехин Казанлък	4.0	27.0	34.50
 29. Стаматов Георги	Гебедже Белослав	4.0	25.5	32.50
 30. Ангелов Милен		Алехин Казанлък	3.5	32.5	43.00
 31. Мюмюн Мюмюн		Казанлък Казанлък	3.5	32.0	43.00
 32. Деркалистинян Нъшан	Локомотив Пловдив	3.5	30.5	39.00
 33. Атанасов Мартин	Локомотив Пловдив	3.5 	25.0`	30.50
 34. Функ Александър	Казанлък Казанлък	3.0	28.5	33.50
 35. Стоянова Виктория	Казанлък Казанлък	2.5	23.5	28.50
 36. Вутов Иван		Локомотив Мездра	2.0	28.5	34.50
 37. Дервишев Кирил	Алехин Казанлък	2.0	27.5	33.50
 38. Дерелиев Георги 	Алехин Казанлък	0.0	25.0	32.00

Гл. съдия Владимир Петров, съдия реп. категория