Начало Календар

Календар
Преглед на турнир


В. Търново (02.05 - 04.05.2021)

Купа България Търновска царица - момичета до 10, 12, 14 и 16г.
Информация Класиране Партии

Състезатели		Клуб			Точки   Точки за клуб
1.Бедникова, Стефи		Капабланка Дупница		7.5	25
2.Бонева, Звезделина	Враца Враца		6.5	21
3.Йорданова, Борислава	Капабланка Дупница		6.5	18
4.Пенева, Камелия		ВТШК В.Търново		6	15
5.Петкова, Лъчезара	ВТШК В.Търново		6	13
6.Стоянова, Виктория	Казанлък Казанлък		6	11
7.Йорданска, Станимира	Орловец 97 Габрово		5.5	9.2
8.Йорданова, Румяна	Дунав Русе		5	8
9.Владимиров, Диана	Русе Русе			5	6.8
10.Христова, Богдана	Стрела Самоводене		3.5	5.8
11.Харизанова, Елица	Русе Русе			3	4.9

Момичета ст.в. до 14 г.

Състезатели		Клуб			Точки   Точки за клуб
1.Раева, Елица		Пристис Русе		8	21
2.Георгиева, Нора		Орловец 97 Габрово		6.5	17.5
3.Николова, Адриана	64 Стара Загора		6	15
4.-5.Андреева, Пламена	ВТШК В.Търново		6	12.5
Петкова, Венета		Г.Даскалов Варна		6	11
6.Иванова, Тотка		Бяло конче Севлиево	6	9.4
7.Стефанова, Стефка	Враца Враца		5.5	7.6
8.Андреева, Вероника	Гамбит Шумен		5	6.6
9.Иванова, Петя		Дряново Дряново		5	5.6
10.Харизахова, Марина	Русе Русе			5	4.9
11.Добрева, Дарина		Гебедже Белослав		4.5	4.1
12.Миленова, Лидия		Русе Русе			4	3.6	
13.Кръстева, Дарина	ВТШК В.Търново		4	3
14.Алексиева, Христина	Русе Русе			3	2.6

Момичета мл.в. до 12 г.

Състезатели		Клуб			Точки   Точки за клуб
1.Лучева, Велислава	Гебедже Белослав		5.5	17
2.Сотирова, Елена		Локомотив Пловдив		5.5	14.5
3.Стефанова, Милена	Враца Враца		5	12.5
4.Владимирова, Мария	Русе Русе			5	10
5.Христова, Христина	Г.Даскалов Варна		5	8.8
6.Яламова, Невена		Орловец 97 Габрово		5	7.8
7.Йорданова, Преслава	Гебедже Белослав		4	6.4
8.Зашева, Жени		Свищов			4.5	5.4
9.Кирова, Диляна		Гебедже Белослав		4	4.6
10.Стефанова, Дарина	Дряново Дряново		4	4
11.Йорданова, Йоана	Дряново Дряново		4	3.4
12.Ноева, Грета		Г.Даскалов Варна		3.5	2.9
13.Тодорова, Мануела	Дряново Дряново		3	2.5
14.Чакърова, Анелия	Гебедже Белослав		3	2.1
15.Деветакова, Зорница	ВТШК В.Търново		2	1.9

Момичета мл.в. до 10 г.

Състезатели		Клуб			Точки   Точки за клуб
1.Кръстева, Валентина	ВТШК В.Търново		5	17
2.Георгиева, Елена		ВТШК В.Търново		4.5	14.5
3.Тодорова, Габриела	Враца Враца		4	12.5
4.Галунова, Цвета		ВТШК В.Търново		4	10
5.Георгиева, Росица	Враца Враца		4	8.8
6.Иванова, Грета		ВТШК В.Търново		4	7.8
7.Кирова, Мануела		Гебедже Белослав		3.5	6.4
8.Тодорова, Калина		Варна Варна		3.5	5.4
9.Димитрова, Асения	ЦСКА Софиа		3	4.6
10.Попова, Николета	Г.Даскалов Варна		3	4
11.Василева, Ива		Дряново Дряново		3	3.4
12.Иванова, Василена	М.Тал Червен бряг		2.5	2.9
13.Пенева, Симона		ВТШК В.Търново		1	2.5
14.Мутафова, Невин		ВТШК В.Търново		0	2.1


Главен съдия – Тончо Демирев, межд. съдия на ФИДЕ