ONOFFONOFF

Година

Държавни турнири

Пловдив

31.01 - 07.02

НИК - мъже - Георги Трингов

Пловдив

08.02 - 14.02

ДИП - полуфинали - мъже, жени

Велико Търново

27.02 - 04.03

ДИП - младежи, девойки 20 г.

Велико Търново

04.03 - 05.03

ДИП ускорен - младежи, девойки 20 г.

Велико Търново

06.03 - 06.03

ДИП блиц - младежи, девойки 20 г.

Пловдив

02.04 - 08.04

ДИП - юноши, девойки 12, 14, 16, 18 г.

Пловдив

08.04 - 09.04

ДИП ускорен - юноши, девойки 12, 14, 16, 18 г.

Пловдив

10.04 - 10.04

ДИП блиц - юноши, девойки 12, 14, 16, 18 г.

Плевен

18.04 - 26.04

ДИП - мъже, жени

София

29.04 - 01.05

НИК - ускорен и блиц - момчета, момичета 8, 10, 12, 14 г. - Сердика

Добрич

20.05 - 22.05

НИК - момчета, момичета 8, 10 г. - Златна Добруджа

Плевен

28.05 - 02.06

ДИП - момчета, момичета 8, 10 г.

Плевен

02.06 - 03.06

ДИП ускорен - момчета, момичета 8, 10 г.

Плевен

04.06 - 04.06

ДИП блиц - момчета, момичета 8, 10 г.

Приморско

08.06 - 14.06

ДОП - мъже, жени

Приморско

15.06 - 15.06

ДИП блиц - мъже, жени

Приморско

16.06 - 17.06

ДИП ускорен - мъже, жени

Червен Бряг

08.07 - 10.07

ДОП - сеньори, сеньорити

Варна

28.08 - 03.09

НИК - момчета, момичета - Морско Конче

Пловдив

29.10 - 31.10

НИК - юноши, девойки 16, 18, 20 г. - Пловдив

Боровец

07.11 - 11.11

ДОП - момчета, момичета 12, 16 г.

Боровец

11.11 - 11.11

ДОП блиц - момчета, момичета 12, 16 г.

Боровец

12.11 - 13.11

ДОП ускорен - момчета, момичета 12, 16 г.

Благоевград

19.11 - 20.11

НИК - ускорен и блиц - юноши, девойки 16, 18, 20 г. - Виктори

Международни турнири

София

02.01 - 03.01

МГУ - 159

София

09.01 - 10.01

МГУ - 160

Раднево

09.01 - 09.01

Раднево - 1 - 2016

Варна

10.01 - 10.01

Купа Веселин Топалов - ускорен - 1 - 2016

Стара Загора

15.01 - 17.01

Купа Траяна - 2 - 2016

София

16.01 - 17.01

МГУ - 161

София

23.01 - 24.01

Купа Средец - 1 - 2016

Ямбол

23.01 - 24.01

Диана - 1 - 2016

Плевен

23.01 - 24.01

Спартак - 1 - 2016

София

30.01 - 30.01

Мол България - 9 - 2015

Кюстендил

04.02 - 07.02

Купа Хисарлъка - 2016

Варна

06.02 - 06.02

Купа Веселин Топалов - ускорен - 2 - 2016

София

13.02 - 14.02

МГУ - 162

София

13.02 - 14.02

Славия - 70

Стара Загора

20.02 - 21.02

Берое - 2 - 2016

Пловдив

20.02 - 20.02

Еверест - 2016

Варна

20.02 - 21.02

Шах - Класик Варна - 3 - 2016

Плевен

20.02 - 21.02

Плевен XXI - 2 - 2016

София

20.02 - 21.02

Купа Средец - 2 - 2016

Рабиша

22.02 - 28.02

Магура - 2016

София

26.02 - 28.02

Славия - 71

София

27.02 - 28.02

МГУ - 163

София

05.03 - 06.03

МГУ - 164

Раднево

05.03 - 05.03

Свобода - 2016

Варна

05.03 - 06.03

Шах - Класик Варна - 4 - 2016

Бургас

11.03 - 13.03

Александър Хаджипетров - 2016

София

12.03 - 13.03

МГУ - 165

София

18.03 - 20.03

Славия - 72

Стара Загора

19.03 - 20.03

Берое - 3 - 2016

Варна

19.03 - 19.03

Купа Веселин Топалов - ускорен - 3 - 2016

Пловдив

20.03 - 20.03

Лайпциг - 2016

София

26.03 - 27.03

Купа Средец - 3 - 2016

Димитровград

27.03 - 27.03

Kупа Цар Лъв - 1 - 2016

Плевен

27.03 - 27.03

Първа пролет - 2016

София

02.04 - 02.04

Мол България - 10 - 2016

София

02.04 - 03.04

МГУ - 166

София

09.04 - 10.04

МГУ - 167

Огняново

16.04 - 17.04

Мемориал Стилиян Стругов - 2016

София

16.04 - 17.04

Чесбомб - 3 - 2016

Панагюрище

23.04 - 24.04

Панагюрище - 2016

Димитровград

23.04 - 23.04

Kупа Цар Лъв - 2 - 2016

София

23.04 - 24.04

Купа Средец - 4 - 2016

Димитровград

24.04 - 24.04

Kупа Димитровград - 1 - 2016

Пловдив

03.05 - 07.05

Шах за младите надежди - класически - 1 - 2016

Хаджидимово

07.05 - 07.05

Хаджидимово - 2016

София

08.05 - 08.05

Купа Толерантност - 2016

Стара Загора

14.05 - 15.05

Берое - 4 - 2016

Велико Търново

18.05 - 19.05

Мол Велико Търново - 1 - 2016

Приморско

20.05 - 24.05

Купа Дюни - 1 - 2016

Сливница

21.05 - 21.05

Сливница - 2016

Добрич

21.05 - 22.05

Шах - Класик Добрич - 1 - 2016

Шабла

23.05 - 26.05

Шабла - 1 - 2016

София

28.05 - 29.05

Купа Средец - 5 - 2016

София

11.06 - 12.06

Купата на лъвчетата - 2016

София

11.06 - 11.06

Мол България - 11 - 2016

Албена

15.06 - 29.06

Интелекти на света - 2016

Генерал Тошево

17.06 - 17.06

Купа - Генерал Стефан Тошев - 2016

София

18.06 - 19.06

МГУ - 168

Попинци

25.06 - 25.06

Попинци - 2016

София

25.06 - 26.06

МГУ - 169

Св. Св. Константин и Елена

27.06 - 05.07

Варна - 2016

Св. Св. Константин и Елена

02.07 - 11.07

Надежди на света - 2016

Кюстендил

07.07 - 10.07

Три буки - 2016

Бургас

08.07 - 10.07

Шампионат на Източна Европа - 2016

Пловдив

12.07 - 16.07

Шах за младите надежди - класически - 2 - 2016

Пловдив

16.07 - 16.07

Шах за младите надежди - блиц - 1 - 2016

София

16.07 - 17.07

Купа Средец - 6 - 2016

Пловдив

17.07 - 17.07

Шах за младите надежди - ускорен - 1 - 2016

Хасково

26.07 - 26.07

Kупа Хан Аспарух - 3 - 2016

Хасково

26.07 - 28.07

Хасковски минерални бани - 1 - 2016

Хасково

27.07 - 27.07

Kупа Димитровград - 2 - 2016

Хасково

29.07 - 29.07

Kупа Цар Лъв - 3 - 2016

София

06.08 - 07.08

МГУ - 170

Тетевен

13.08 - 21.08

Тетевен - 2016

Хасково

13.08 - 14.08

Kупа Димитровград - 3 - 2016

Панагюрище

20.08 - 21.08

Празник на миньора - 2016

Пловдив

23.08 - 27.08

Шах за младите надежди - класически - 3 - 2016

Павликени

27.08 - 27.08

Маринополци - 2016

Плевен

28.08 - 28.08

Нова Зора - 2 - 2016

Приморско

02.09 - 05.09

Купа Дюни - 2 - 2016

Слънчев Бряг

05.09 - 13.09

Мемориал Кесаровски-Станчев - 2016

София

10.09 - 11.09

МГУ - 171

София

17.09 - 18.09

МГУ - 172

Белослав

18.09 - 18.09

Иван Добрев - 2016

Царацово

22.09 - 22.09

Купа Марица - 2016

Кнежа

23.09 - 25.09

Кнежа - 2016

София

23.09 - 24.09

Купа Средец - 7 - 2016

Варна

24.09 - 25.09

Верига - Купа Веселин Топалов - 1 - 2016

Сливен

30.09 - 02.10

Сини камъни - 2016

София

01.10 - 01.10

Мол България - 12 - 2016

Нова Загора

01.10 - 01.10

Нова Загора - 2016

Стражица

01.10 - 02.10

Стражица - 2016

Плевен

07.10 - 09.10

Плевен XXI - 3 - 2016

Шабла

07.10 - 09.10

Шабла - 2 - 2016

Хасково

07.10 - 09.10

Мемориал Жеко Жеков - 2016

Плевен

08.10 - 09.10

Плевен XXI - детски - 2 - 2016

Хасково

09.10 - 09.10

Kупа Цар Лъв - 4 - 2016

София

15.10 - 16.10

МГУ - 173

Варна

22.10 - 23.10

Верига - Купа Веселин Топалов - 2 - 2016

София

22.10 - 23.10

Купа Средец - 8 - 2016

Пловдив

29.10 - 01.11

Фестивал - Купа Тримонциум - 2016

Пловдив

30.10 - 30.10

Фестивал - Блиц за малки и големи - 2016

Пловдив

01.11 - 01.11

Фестивал - Купа Мелор - 2016

София

05.11 - 06.11

МГУ - 174

Панагюрище

05.11 - 05.11

Будители - 2016

София

09.11 - 13.11

Национален университетски шампионат - 2016

Суворово

12.11 - 12.11

Суворово - 2016

София

19.11 - 19.11

Мол България - 13 - 2016

София

19.11 - 20.11

МГУ - 175

София

26.11 - 27.11

Купа Средец - 9 - 2016

Пловдив

27.11 - 27.11

Мемориал Красимир Сапунов - 2016

Варна

27.11 - 27.11

Верига - Купа Веселин Топалов - 3 - 2016

Пловдив

04.12 - 04.12

Мемориал Юлиян Радулски - 2016

София

10.12 - 11.12

МГУ - 176

Пловдив

10.12 - 10.12

Купа Естрелла - 2016

Панагюрище

17.12 - 18.12

Нова Година - 2016

София

17.12 - 18.12

МГУ - 177

Варна

18.12 - 18.12

Верига - Купа Веселин Топалов - 4 - 2016

Пловдив

18.12 - 18.12

Детски коледен турнир - 2016

Вонеща Вода

26.12 - 29.12

Вонеща Вода - 2016