Година
Държавни турнири
София
03.01 - 04.01
НИК - момчета, момичета 12, 14 г. - Ивис
Пловдив
25.01 - 31.01
ДИП - полуфинали - мъже, жени
Пловдив
01.02 - 08.02
НИК - мъже - Георги Трингов
София
19.02 - 25.02
ДИП - младежи, девойки 20 г.
София
25.02 - 26.02
ДИП ускорен - младежи, девойки 20 г.
София
27.02 - 27.02
ДИП блиц - младежи, девойки 20 г.
Плевен
28.02 - 06.03
ДИП - момчета, момичета 8, 10 г.
Плевен
06.03 - 07.03
ДИП ускорен - момчета, момичета 8, 10 г.
Плевен
08.03 - 08.03
ДИП блиц - момчета, момичета 8, 10 г.
Пловдив
03.04 - 09.04
ДИП - юноши, девойки 12, 14, 16, 18 г.
Пловдив
09.04 - 10.04
ДИП ускорен - юноши, девойки 12, 14, 16, 18 г.
Пловдив
11.04 - 11.04
ДИП блиц - юноши, девойки 12, 14, 16, 18 г.
Плевен
18.04 - 26.04
ДИП - мъже, жени
Велико Търново
01.05 - 03.05
НИК - ускорен и блиц - момчета, момичета 8, 10, 12, 14 г. - Търновска Царица
Добрич
08.05 - 10.05
НИК - момчета, момичета 8, 10 г. - Златна Добруджа
Велико Търново
18.05 - 22.05
ДИП - сеньори, сеньорити
Слънчев Бряг
31.05 - 06.06
ДОП - мъже, жени
Червен Бряг
10.07 - 12.07
ДОП - сеньори, сеньорити
Враца
20.07 - 26.07
НИК - жени - Тракийска Принцеса
Варна
21.08 - 27.08
НИК - момчета, момичета 8, 10, 12, 14, 16 г. - Морско Конче
Златни пясъци
31.08 - 04.09
ДОП - момчета, момичета 12, 16 г.
Албена
20.09 - 20.09
ДИП блиц - мъже, жени
Албена
21.09 - 22.09
ДИП ускорен - мъже, жени
Дупница
03.10 - 04.10
НИК - ускорен и блиц - мъже, жени - Рила
София
04.11 - 08.11
ДИП - студенти, студентки
Пловдив
06.11 - 08.11
НИК - юноши, девойки 16, 18, 20 г. - Тримонциум
Благоевград
20.11 - 22.11
НИК - ускорен и блиц - юноши, девойки 16, 18, 20 г. - Виктори
Международни турнири
София
03.01 - 04.01
МГУ - 130
София
10.01 - 11.01
МГУ - 131
Варна
10.01 - 11.01
Купа Веселин Топалов - 3 - 2024
Стара Загора
16.01 - 18.01
Купа Траяна - 2024
София
17.01 - 18.01
МГУ - 132
София
17.01 - 18.01
Славия - 51
София
24.01 - 25.01
МГУ - 133
София
31.01 - 01.02
МГУ - 134
Варна
31.01 - 31.01
Купа Веселин Топалов - рапид - 3 - 2024
София
07.02 - 08.02
МГУ - 135
Варна
07.02 - 08.02
Купа Веселин Топалов - 4 - 2024
София
14.02 - 15.02
МГУ - 136
Варна
15.02 - 15.02
Купа Веселин Топалов - рапид - 4 - 2024
София
21.02 - 22.02
Детски Ан Пасан - 8 - 2024
Пловдив
28.02 - 28.02
Лайпциг - 2024
София
28.02 - 01.03
МГУ - 137
Велико Търново
28.02 - 28.02
Купа на Атамана - 2024
София
07.03 - 08.03
МГУ - 138
София
14.03 - 15.03
МГУ - 139
Пловдив
14.03 - 14.03
Еверест - 2024
София
14.03 - 15.03
Славия - 53
Варна
15.03 - 15.03
Купа Веселин Топалов - рапид - 5 - 2024
София
21.03 - 22.03
МГУ - 140
София
21.03 - 22.03
Славия - 54
Бургас
27.03 - 29.03
Александър Хаджипетров - 2024
София
28.03 - 29.03
МГУ - 141
София
04.04 - 05.04
МГУ - 142
Варна
05.04 - 05.04
Купа Веселин Топалов - ускорен - 6 - 2024
Огняново
18.04 - 19.04
Мемориал Стилиян Стругов - 2024
Варна
18.04 - 19.04
Купа Веселин Топалов - 5 - 2024
София
18.04 - 19.04
Славия - 55
Панагюрище
25.04 - 26.04
Панагюрище - 2024
София
01.05 - 02.05
МГУ - 143
Хаджидимово
03.05 - 03.05
Хаджидимово - 2024
София
09.05 - 10.05
Детски Ан Пасан - 9 - 2024
София
10.05 - 10.05
Купа Толерантност - 2024
Троян
16.05 - 17.05
Троян - 2024
Димитровград
16.05 - 16.05
Купа Хан Аспарух - 2024
Варна
16.05 - 17.05
Купа Веселин Топалов - 6 - 2024
Ловеч
23.05 - 23.05
Ловеч - 2024
Сливница
23.05 - 23.05
Сливница - 2024
София
23.05 - 24.05
ЦСКА - 24 май - 2024
Варна
31.05 - 31.05
Млад Огнеборец - 2024
София
06.06 - 07.06
Купа на Лъвчетата - 2024
София
06.06 - 07.06
МГУ - 144
Златни Пясъци
08.06 - 16.06
Златни Пясъци - 2024
Албена
13.06 - 23.06
Интелекти на света - 2024
София
13.06 - 14.06
МГУ - 145
София
13.06 - 14.06
Славия - 58
Албена
17.06 - 25.06
Албена - 2024
Бистрица
20.06 - 21.06
Купа Витоша - 1 - 2024
Св. Св. Константин и Елена
26.06 - 04.07
Варна - 2024
София
27.06 - 28.06
МГУ - 146
София
27.06 - 28.06
Славия - 59
София
04.07 - 05.07
Купа Елит - 2024
Св. Св. Константин и Елена
05.07 - 14.07
Надежди на света - 2024
Кюстендил
09.07 - 12.07
Три буки - 2024
Разград
11.07 - 12.07
Купа Абритус - 2024
Бургас
17.07 - 19.07
Шампионат на Източна Европа - 2024
Враца
18.07 - 19.07
Малкият принц - 2024
София
18.07 - 19.07
Славия - 60
София
25.07 - 26.07
МГУ - 147
София
31.07 - 02.08
Ивис-Плюс - 2024
София
01.08 - 02.08
Чесбомб - 1 - 2024
Враца
01.08 - 02.08
Вратцата - 2024
София
08.08 - 09.08
МГУ - 148
Тетевен
10.08 - 16.08
Тетевен - 2024
Варна
15.08 - 16.08
Денят на Варна - 2024
Слънчев бряг
20.08 - 23.08
Уърлд вип клуб - 2024
София
21.08 - 21.08
Славия - 61
Плевен
29.08 - 29.08
Зора - 2024
Варна
29.08 - 30.08
Купа Веселин Топалов - 7 - 2024
София
04.09 - 06.09
Славия - 62
Слънчев бряг
05.09 - 13.09
Мемориал Кесаровски-Станчев - 2024
София
05.09 - 06.09
МГУ - 149
Албена
14.09 - 20.09
Виваком - 2024
София
19.09 - 20.09
МГУ - 150
София
19.09 - 21.09
Славия - 63
Белослав
20.09 - 20.09
Иван Добрев - 3 - 2024
Царацово
21.09 - 21.09
Марица - 2024
София
26.09 - 27.09
МГУ - 151
Варна
26.09 - 27.09
Купа Веселин Топалов - 8 - 2024
София
03.10 - 04.10
МГУ - 152
Стражица
03.10 - 04.10
Стражица - 2024
София
03.10 - 04.10
Славия - 64
Пловдив
04.10 - 04.10
Мемориал Юлиян Радулски - 2024
София
10.10 - 11.10
Купа Шах в училище - 2024
Плевен
17.10 - 18.10
Плевен XXI - 2024
Пловдив
24.10 - 24.10
Рокада - 2024
София
24.10 - 25.10
МГУ - 153
София
24.10 - 25.10
Славия - 65
София
31.10 - 01.11
Детски Ан Пасан - 10 - 2024
Димитровград
31.10 - 31.10
Kупа Будител - 2024
София
07.11 - 08.11
МГУ - 154
Варна
07.11 - 08.11
Купа Веселин Топалов - 9 - 2024
Пловдив
14.11 - 15.11
Мемориал Красимир Сапунов - 2024
София
14.11 - 15.11
МГУ - 155
София
21.11 - 22.11
Открит финал на ЦСКА - 2024
Плевен
21.11 - 22.11
Ноември - 2024
Варна
28.11 - 29.11
Шах - Класик Варна - 1 - 2024
София
28.11 - 29.11
МГУ - 156
София
04.12 - 06.12
Славия - 67
София
05.12 - 06.12
МГУ - 157
Бургас
06.12 - 06.12
Никулден - 2024
София
12.12 - 13.12
Чесбомб - 2 - 2024
Варна
13.12 - 13.12
Купа Веселин Топалов - ускорен - 7 - 2024
Стара Загора
19.12 - 20.12
Берое - 1 - 2024
Плевен
19.12 - 20.12
Плевен XXI - 2024
Варна
19.12 - 20.12
Шах - Класик Варна - 2 - 2024
София
26.12 - 27.12
МГУ - 158